Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Zde mi můžete zanechat vzkaz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vystava

(Ferpo - Hakim, 6. 11. 2009 10:29)

Ahoj sestřičko, chtěl jsem se zeptat, zda se nahodou nechystas na vikendovou vystavu psu v praze? ja se jdu zatim jen podivat a na jare se me pry pokusi uchovnit, tak jsem zvedavy...

narozeniny

(Harry, 18. 6. 2009 14:57)

Ćau ségra! Krásné narozky přeje brašin, pořádně to oslav!!!

Vše nej

(Ferpo - Hakim, 18. 6. 2009 7:25)

Ahoj sestřičko, to to ale letí, co? Přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že se máš dobře. Na svůj věk si určitě už pořádná "kočka" :).

Přání k prvním narozeninám

(mamča Eschley a její lidská smečka, 18. 6. 2009 7:11)

Ahoj Hetty,
dneska máš svůj slavný den, slavíš své první narozeniny. Chtěla bych se připojit včetně celé mé lidské smečky do řad gratulantů a popřát ti všechno nejlepší do dalších let tvého psího života.
Jakpak se mé psí slečně daří. Doufám, že moc nezlobíš své páníčky. A co na cvičáku, začali jste po zimě opět chodit. Co mám zprávu od brášky Hakimka, tak pán na cvičáku řekl, že je vyčuranej jak díra do sněhu. Je to bohužel součást naší povahy, že se snažíme vykroutit z toho, abychom poslechly. Zato bezmezně milujeme svého páníčka a jeho okolí.
Ještě jednou za všechny posílám pohlazení a pusinku k tvým prvním narozením
mamča Eschley

Báječné vánoce!

(Harry a spol., 22. 12. 2008 20:09)

Ahoj Hetty!
Přeju Ti krásné vánoce, hodně nových hraček a dobrot pod stromečkem a v novém roce jen samé úspěchy a štěstí! Harry

Krásné Vánoce

(Yacoub, 22. 12. 2008 1:11)

Kouzelné Vánoce plné psích pochoutek a hraček pro tebe Hetty, hodně štěstí, lásky a radosti tvým páníčkům, rok 2009 plný splněných přání přejí táta Yacoub, teta Ambra a panička Hanka.

Veselé Vánoce

(Hakim - Ferpo, 21. 12. 2008 14:24)

Ahoj sestřičko, chtěl bych Tobě i Tvým páníčkům spolu se svou smečkou popřát krásné Vánoce a v Novém roce 2009 jen štěstí, radost a lásku. Ferpo, Veronika a Filip

Pozdrav

(Ferpo-Hakim, 17. 12. 2008 15:08)

Ahoj sestřičko, tak v Praze už stromeček mám a vůbec mě nezajímá. Páníčci mi kvůli němu o kousek posunuli pelíšek a to je tedy vrchol! Rozhodl jsem se tu zelenou pichlavou věc ignorovat. Na dobrůtky se ale těším :) a co ty?

Pozdrav od taťky

(Yacoub a Hanka, 8. 12. 2008 22:05)

Ahoj Hettynko. Jsi opravdu velmi podobná mamince, ale i já se v tobě tak trochu poznávám. Vidím, že z tebe vyrostla opravdu krásná a nadějná mladá pinčí slečna a na fotkách ti to vážně sluší. Stránky máš moc hezké a jsem šťastný, žě se na tebe budu moci chodit pravidelně (alespoň po internetu) dívat.
Chtěl bych tě poprosit, jestli by jsi se za mě nemohla přimluvit u svých páníčků, rád bych občas uveřejnil některé tvoje nádherné fotky z těchto stránek na svých vlastních. Tak se jich prosím zeptej, zda-li mi to dovolí. Jsem totiž velmi ješitný pes a rád se chluvím svými kouzelnými dětmi....
Hodně štěstí, lásky a nejkrásnější chvíle v životě ti přeje tatínek Yacoub a jeho panička Hanka.

Pozdrav od bráchy

(Harry, 2. 12. 2008 20:17)

Ahoj Hetty!
Dostal jsem od maminy adresu tvých stránek - hm, máš to tu moc hezké!!! Je z tebe opravdu nádherná psí slečna. Mí páníčci taky vyhrožují něčím jako je cvičák, ale když vidím, jak to zvládáš, už se ani nebojím. Jestli chceš, koukni na mé stránky: www.harry.estranky.cz

Ahoj sestřičko

(Ferpo-Hakim, 2. 12. 2008 20:13)

Ahoj Hettynko, pamatuješ si na mě? Já jsem ten, co do Tebe zduchal - bráška Hakim, teď už Ferpo. Taky bydlím napůl v Praze. Kdyby ses chtela kouknout, jak se mám, tak můžeš tady: ferpo.estranky.cz (budu rád, když si odkaz uložíš na své stránky a já na oplátku ty tvé). I bráška Harry je na netu: harry.estranky.cz. Koukám, že už pilně trénuješ na cvičáku, jak Ti to jde a kdy jsi začala? Mě to taky čeká, páníčci se dočetli, že ideálně okolo pul roku, tak jsem na to zvědavý. Měj se krásně a jsem rád, že se můžu něco dočíst, jak se má moje rodinka.

Pozdrav od mamči

(Eschley Pinscher King Blanck, 18. 11. 2008 6:49)

Ahoj Hettynko,
jsem ráda, že ti páníčci udělaly pěkné vlastní internetové stránky. Všichni se budou moci podívat, jak rosteš z mého malého psího miminka ve velkou, krásnou psí slečnu. Dívala jsem se jak jsi začala chodit na cvičák, tak ti držím moc packy, aby Ti to šlo a pěkně jsi poslouchala páníčky, kteří z Tebe mají určitě velkou radost. Možná až se zase potkáme, tak mne nějaké kousky naučíš.
Budu netrpělivě čekat na nové příspěvky na internetu a těšít se, že se zase někdy potkáme.
Zdraví tě Tvá mamča a její páníčci.